TCL Washing machine | FF0610WB0 | Energy efficiency class B | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1000 RPM | Depth 45 cm | W
- TootjadTCL
- Mudel: FF0610WB0
- Saadavus: 10
-
265€
TCL Washing machine | FF0610WB0 | Energy efficiency class B | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1000 RPM | Depth 45 cm | Width 60 cm | LED | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 48 kWh |
| Energiatõhususe klass | B |
| Gross depth (mm) | 649 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 56.00 kg |
| Gross width (mm) | 482 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1000 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 53.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Pesumaht | 6 kg |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | FF0610WB0 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 45 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 42 L |
| Tsentrifuugimise klass | C |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.27840802 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





